Zakladatelé

COT media

Mediální dům COT media, s. r. o., vznikl v lednu 1997 a primárně se specializoval na odborné tituly z oblasti cestovního ruchu. S vývojem společnosti se portfolio titulů dále rozrůstalo o další B2B a B2C tituly, palubní časopisy a klientská periodika z různých segmentů a oborů. Nad rámec publikační činnosti se věnují i organizaci eventů a společenských událostí, často spojených s předáváním ocenění v různých oblastech lidské činnosti. Zákazníky i nezávislými hodnotiteli jsou dlouhodobě oceňovány odbornost, kreativita, preciznost a proklientský přístup týmu.

Důvod založení nadace:
"Šikana je celospolečenský problém a má mnoho podob. Je špatně identifikovatelná a společnost má tendence ji bagatelizovat nebo přehlížet. Přitom následky šikany jsou často velmi závažné. Řekli jsem STOP, na tohle se nechceme jen dívat! Šikana není normální. Rozhodli jsme se pomáhat – otvírat lidem oči, ve spolupráci s odborníky edukovat a pomoci." Ing. Gabriela Ben Ahmed a Ing. Eva Frindtová, vydavatelky COT media

Hudební divadlo Karlín

Hudební divadlo Karlín je jedno z nejstarších a nejkrásnějších pražských divadel, jehož zřizovatelem je Hlavní město Praha. Po náročné a velkorysé rekonstrukci financované Hlavním městem Prahou je Hudební divadlo Karlín - po Státní opeře - druhým největším pražským divadlem. Od roku 2003 je ředitelem divadla Egon Kulhánek, producent nejúspěšnějšího českého muzikálu Dracula. Stejně jako v historii, tak i dnes můžete vidět ve výpravných muzikálech a operetách na prknech tohoto divadla největší hvězdy české hudební a divadelní scény.

Důvod založení nadace:
"Obecně nemám rád, když se silnější vytahuje na slabšího. Když se k tomu přidá jakákoliv forma týrání ať fyzického, nebo psychického, je to zvlášť zavržení hodné. Tím, že se sešla skupina mých velmi dobrých přátel, kteří chtějí s patologickým jevem nazývaným šikana bojovat, jsou kostky vrženy. Přidal jsem se jako zakládající člen nadačního fondu STOP šikaně a boj začíná." Egon Kulhánek, ředitel HDK „Rád bych pomohl lidem, kterým se děje to, co se v minulosti dělo mně.“ Václav Noid Bárta, zpěvák a herec

Univerzita Karlova

Univerzita Karlova je největší českou univerzitou a jednou z nejstarších univerzit v celé Evropě. Je špičkovou vzdělávací institucí a přední výzkumnou univerzitou, která propojuje vysokou kvalitu vědy, výzkumu a vzdělávání v českém i mezinárodním měřítku.

Důvod založení nadace:
"Šikanu nesmíme tolerovat ani omlouvat, je nutné proti ní všemi silami bojovat. Těm, kterým je ubližováno, je potřeba vždy podat pomocnou ruku." prof. MUDr. Tomáš Zima, DrSc., rektor Univerzity Karlovy

Partneři

ZPMV

Zdravotní pojišťovna Ministerstva vnitra ČR je již po mnoho let spolehlivým partnerem v péči o zdraví. Podporuje prevenci a zdravý životní styl svých klientů a organizuje a podporuje nejrůznější akce a edukativní programy na podporu zdravého životního stylu a prevence. Záleží jim na tom, aby jejich pojištěnci byli zdraví, spokojení a fit, a řídí se mottem: Zdraví jako vášeň.

HK

Hospodářská komora České republiky je nejvýznamnějším reprezentantem podnikatelské sféry. Sdružuje 16 000 členů organizovaných v 61 komorách v regionech a ve 118 oborových asociacích.

Česká pojišťovna

Česká pojišťovna je univerzální pojišťovnou se 190 letou bohatou tradicí poskytování životního i neživotního pojištění. Patří mezi největší pojišťovny na českém pojistném trhu, spravuje více než sedm milionů pojistných smluv a její tržní podíl na domácím trhu dosahuje 21,5 %. Mezinárodní ratingová agentura A.M.Best, specializující se na sektor pojišťovnictví, potvrdila České pojišťovně rating finanční síly na úrovni „A“ (Excellent).

Aukro

Aukro je největší aukční online tržiště v ČR. Je zde registrováno 4 miliony uživatelů a probíhá zde 15 tisíc transakcí každý den. Hlavní důraz je kladen na nevšední zážitek z nakupování prostřednictvím aukcí a taky na bezpečnost obchodování.

Trustav

Trustav je přední český výrobce špaletových oken a dveří s více než 20 letou historií. Zaměřuje se především na kompletní servis při dodání či výměně oken a dveří a související stavební práce včetně fasád.

Vajbar

Vinařství Vajbar je rodinným podnikem a sídlí ve vinařské obci Rakvice, která je součástí velkopavlovické vinařské podoblasti. Vinařský provoz však najdete v nedaleké obci Zaječí, kde se nalézá nejen výroba, ale i moderní vinný bar s výhledem na Pálavu, romantická vinárna s krbem či klasický klenutý sklep s kapacitou až 100 osob.

Triangl

Společnost Triangl a.s., v současnosti s bezmála 30letou tradicí, je jednou z nejvýznamnějších a nejlépe vybavených tiskáren v ČR, s vysokou specializací na tisk středně nákladových časopisů, katalogů, brožur, prospektů, publikací a kalendářů.

AK Pavelka

Pavelka s.r.o., advokátní kancelář byla založena v roce 2015 jako advokátní kancelář butikového typu. Poskytuje služby zejména českým rodinným firmám ve standardu špičkových specializovaných evropských a světových advokátních kanceláří a privátních bank.

beans

Beans je kreativní a full servisová reklamní agentura fungující od roku 1992, s mezinárodním know- how, pružně reagující na trh a požadavky klientů. V letech 2005–2015 byla součástí nadnárodní sítě FCB (Foot, Cone and Belding) pro ČR a od roku 2012 i pro SR.

PETR JANOVSKÝ

Portrétní a svatební fotograf který klade důraz na přirozenost a příjemnou atmosféru během focení.

Meffert

Společnost Meffert ČR spol. s r.o. je dlouholetým dodavatelem kvalitních materiálů z oblasti stavební chemie. Na českém trhu působí více než 27 let a zajišťuje zejména dodávky barev, laků a zateplovacích systémů značek düfa a Profitec z produkce německé mateřské firmy Meffert AG.

My Gastro

Specialitou společnosti My Gastro je dovoz a prodej kvalitní italské (La Vita) i belgické čokolády (Choc-o-lait), výběrové kávy (Cosmai) a čajů (Coccole), také výroba a prodej kvalitních domácích sirupů (My homemade lemonade), dále smoothies (I love smoothie). Novinkou je kavárenský koncept Light Roast Coffee. Na tuzemském trhu působí již od roku 2006.

#