Společnost Meffert ČR, s. r. o. darovala 10 tun malířských barev

Pomoc v hodnotě půl milionu korun darovala v rámci iniciativy pomoci seniorským domovům Nadačního fondu STOP šikaně při projektu Hudební divadlo Karlín ŽIVĚ společnost Meffert ČR, s. r. o. Během léta navíc 10 tun malířských barev sama rozvezla do více než 50 domovů.

Vzhledem k tomu, že s agenturou COT group a Hudebním divadlem Karlín spolupracujeme již několik let, partnersky jsme například podpořili vznik i rozjezd prvních projektů Nadačního fondu STOP šikaně, neváhali jsme podpořit ani projekt Hudební divadlo Karlín ŽIVĚ, protože jsme byli přesvědčeni, že se jedná o projekt, který má smysl. Na trhu působíme téměř 30 let se značkou barev düfa, takže jsme věděli, že právě domovy seniorů potřebují velmi často interiérové barvy, ať z hygienických, tak i z estetických důvodů. Měli jsme tu možnost pomoci a moc rádi jsme pomohli, třeba i k  barevnějším zítřkům,“ řekl Ondřej Svačina, majitel společnosti Meffert ČR, s. r. o.

„Společnost Meffert podporuje náš nadační fond již od jeho vzniku. Poskytla nám například barvy a prostory na naše charitativní malování židlí se známými osobnosti. Jsme rádi, že takové spolehlivé partnery máme,“ řekla Mgr. Veronika Frindtová, ředitelka Nadačního fondu STOP šikaně. „V tomto projektu jsme navíc byli velmi vděční, že se společnost zapojila takovou měrou, protože ze strany domovů byl o barvy obrovský zájem. A mnoho domovů ocenilo právě i kvalitu dodaných barev. Z Domova Na Výsluní v Hořovicích s námi například sdíleli zkušenost, že objednaná malířská firma nejprve nechtěla slyšet o možnosti, že by se použily barvy, které domov obdržel, ale jen dokud nezjistili, že se jedná o barvy düfa, které oni sami považují za jedny z nejkvalitnějších.“

Firma Meffert ČR,  s. r. o. byla založena v roce 1992 jako jedna z prvních společností dovážející barvy a stavební chemii ze zahraničí. Vlajkovou lodí se staly barvy düfa – synonymum německé kvality. S rostoucí poptávkou českých řemeslníků a zároveň s rozvojem německé mateřské společnosti se sortiment rozšířil o další značky patřící do portfolia Meffert AG – Profitec, Tex-Color, Pronova. Přes neustálý rozvoj společnosti se jedná o firmu rodinného rázu se stabilním kolektivem zaměstnanců. Získané zkušenosti tak zůstávají uvnitř firmy a díky tomu se stávají většími odborníky v oboru.